Talumatuse test (900 päästikut)

269.00

DNA testi kohta

Talumatuse test hõlmab kuni 900 käivitajat! Talumatuse testis testitakse toiduaineid, sealhulgas igapäevaseid toiduaineid ja levinud pooltooteid, aga ka toiduks mittekasutatavaid tooteid, näiteks lemmikloomade ja õietolmu talumatust. Uuring hõlmab vitamiinide ja mikroelementide puudust, metallide toksilisust, soolestiku bioomi ja hormoonide tasakaalu analüüsi.
Kogemus ja akrediteering
Laboris on tehtud üle 400 000 uuringu üle maailma ning laboril on sellealaseid kogemusi üle 10 aasta. Laboris kasutatav Mars III (Multiple Analytical Resonance Systems) bioresonantsseade on tunnustatud kui 11a klassi meditsiiniline skaneerimisseade vastavalt standardile ISO EN 13485.

Testimise proov ja tulemused
Selle testi jaoks on vaja ainult väikest karvaproovi, mille saate mugavalt oma kodus võtta! Erinevalt vere- ja uriinianalüüsidest, mida võib mõjutada hiljutine toit või stress, ei mõjuta need karvateste ja nende abil saab hinnata tervist palju pikema aja jooksul.
Karvaproovide kogumise protsess on üsna kerge ja lihtne. Sellegipoolest soovitame teil selle uuringu jaoks karvade edukaks kogumiseks hoolikalt läbi lugeda alltoodud juhised.
Testijaoks sobivad karvad igast kehaosast:
• Juuste värvimine või muud protseduurid ei mõjuta testi tulemusi.
• Kui karvad on pikemad kui üks toll, vajame ainult 5 eraldi karvasalku.
• Ideaalis peaksid proovid sisaldama karvajuurt, kuigi see pole alati võimalik.
• Kavade lõikamisel proovige need lõigata need võimalikult juurte lähedalt.
• Pärast proovi kogumist asetage see väikesesse suletud kilekotti, et see püsiks kuiva ja turvalisena.
• Ärge saatke karvaproovi metallfooliumis või muus metallpakendis.
• Palun pange karvaproovid ümbrikusse ja seejärel saatke märgitud aadressile.

Talumatuse testi tulemused esitatakse 10–15 tööpäeva jooksul pärast proovide laborisse saabumist. Vastus esitatakse inglise keeles.

Vastuse näidis talumatuse testile

Märkus: Lastele saab seda testi teha ainult alates 5. eluaastast.
MÄRKUS. Teie tulemused jagatakse osadeks, mis põhinevad uuritud elementide tüübil. Igast jaotisest leiate ülevaatelehe, mille eesmärk on muuta teie tulemused võimalikult selgeks ja kokkuvõtlikuks ning keskenduda teie jaoks kõige väärtuslikumale teabele. Uuritud elementide täieliku loendi leiate üksikasjaliku analüüsi lehelt.
Vastutuse piirang: Bioresonants on klassifitseeritud täiendavaks ja alternatiivseks meditsiiniks (TAM), mis hõlmab laia valikut ravimeetodeid väljaspool tavameditsiini. Bioresonantsteraapiat, nagu ka KAM-i, tunnustavad arstid ja kolleegid üle maailma kui tõestatud ravimeetodit. Tavameditsiin ei tunnista praegu bioresonantsteraapiat, kuna seda pole teaduslikult uuritud. Talumatuse test ja käesolev veebisait ei ole raviasutus ega asenda professionaalse arsti nõuandeid, diagnoosi ega ravi. Konsulteerige alati arsti või mõne teise kvalifitseeritud tervishoiuteenuse osutajaga, kui teil on tervisehäireid või teil on tervisliku seisundi ja/või meditsiiniliste sümptomite kohta küsimusi. Ärge kunagi ignoreerige professionaalse arsti nõuandeid ega viivitage visiiti käesolevalt veebisaidilt loetu tõttu. Kõik testiga või käesoleval veebisaidil kindlaks määratud tõenäolised või võimalikud diagnoosid tuleks kvalifitseeritud arstiga läbi arutada ja kinnitada. Kui arvate, et teil on tervisehäire, võtke kohe ühendust oma arsti või kiirabiga. Käesoleval veebisaidil esitatud mistahes teave jääb teie enda vastutusele. Osa käesoleva veebisaidi sisust võib olla esitatud kolmandate isikute poolt ja me ei saa seda sisu kontrollida. Me ei garanteeri, et selline kolmanda osapoole sisu on õige, täpne või täielik. See test ei tuvasta IgE-tüüpi allergiaid ega IgG antikehi. Kuna need reaktsioonid võivad olla rasked, on soovitatav konsulteerida allergoloogiga.

Korduma kippuvad küsimused

Mis vahe on allergia ja talumatuse vahel?

Allergia on raskem kui talumatus ja tavaliselt tekib allergiline reaktsioon viivitamatult. Allergia kestab tavaliselt kogu elu. Seevastu talumatus on tavaliselt vähem tõsine ja võib aja jooksul muutuda. Lisaks ei ilmne talumatuse sümptomid kohe, need avalduvad alates 10 minutist kuni 48 tunnini pärast toidu tarbimist.

Minu juuksed on väga lühikesed, kas need ikka sobivad testiks?

Karvade proov ei pea ilmtingimata olema peanahalt võetud. Selle testi jaoks võib võtta karvaproovi keha mistahes kohast, kaasa arvatud jalgadelt, kätelt või rinnalt.

Mu juuksed on värvitud, kas see võib testi tulemusi mõjutada?

Ei, test tehakse juuste koostist uurides, seega juuste värvimine tulemusi ei mõjuta.

Mida minu testitulemused tegelikult tähendavad?

Loetelu punktid, mis on märgitud kindla värviga, näitavad vähemalt 85% talumatuse taset ja liigitatakse madalaks, keskmiseks või kõrgeks talumatuseks vastavalt nendele parameetritele. On tavaline, et miski, mis pole teile varem probleeme tekitanud, hakkab teile probleeme tekitama. See sõltub paljuski teie toitumisharjumustest ja keskkonnast. Kui teie kehas on liiga palju teatud elementi immuunsüsteemi kehva taseme või kehva toitumise tõttu, tekitab see teie kehas probleeme. Selle tasakaalustamatuse kõrvalmõju on talumatus. Vastused esitatakse leedu või inglise keeles.

Mida täpselt metalli toksilisuse analüüsis määratakse?

See talumatuse test ei ütle teile, kui palju mõnda metalli teie kehas on. Metalli toksilisuse analüüs määrab tundlikkuse uuringusse kaasatud metallide suhtes. Tundlikkus ühe konkreetse metalli suhtes põhjustab otsesel või kaudsel kokkupuutel reaktsiooni, mis tähendab, et te ei pea seda isegi puudutama. See võib tähendada, et metall, mis on kuskil teie igapäevases keskkonnas mõjutab teid negatiivselt. Levinud allikad on tööstuslikes masinates või kliimaseadmetes kasutatavad metallid.

Shopping Cart