Geneetilise eelsoodumuse test 34 haiguse suhtes

299.00

DNA testi kohta

Kujutage ette, mida saaksite teha, kui teil oleks võimalus teada milline on teie risk pärilike haiguste tekkeks! EasyDNA pakub uuenduslikku geneetilist testi, mis aitab teil rohkem teada saada teie geenidesse kodeeritud tervise kohta.

Geneetilise eelsoodumuse test 34 haiguse suhtes (GPL34) annab teavet teie geneetilise eelsoodumuse kohta südamehaiguste, vähi, immuunsüsteemi häirete, diabeedi ja vananemisprotsessi häirete suhtes. 34 haiguse geneetilise eelsoodumuse uuring viiakse läbi vastavalt uusimatele teadussaavutustele geneetika valdkonnas. Uuringud on näidanud, et enamik tänapäevaseid haigusi on põhjustatud meie genoomi geneetilistest vigadest. Pärast teie geneetilise profiili uurimist saab labor anda vastuse teie eelsoodumuse kohta 34 geneetiliselt päriliku haiguse suhtes, kui suur on teie jaoks haigestumise tõenäosus võrreldes ülejäänud elanikkonna keskmise haigestumusega. Uuring viiakse läbi aplikaatori abil põse siseküljelt. 34 haiguse geneetilise eelsoodumuse testi tegemise tähtaeg on 19–25 tööpäeva, alates proovide laborisse saabumise päevast.

Tulemused esitatakse eesti või inglise keeles

DNA tervisetest: võimalikkus teadlikkuse kaudu.

Mõte vanadusest ja sellisest haigusest nagu vähk võib olla hirmutav, kuid tehes selle geneetilise eelsoodumuse testi ja süvenedes oma ainulaadsesse geneetilisse koodi, saate teada, millele tähelepanu pöörata ja milliseid ennetusmeetmeid kasutusele võtta. Ainult kõige uuemad saavutused autoimmuunhaiguste geneetika vallas võimaldavad saada vastuseid meile kõigile olulistele terviseküsimustele.

Teatud kogemused elus võivad vallandada meie soovi saada rohkem teada oma geneetilisest pärandist ja sellest, kuidas see meid tulevikus mõjutab. Enamik meist on motiveeritud parandama oma tervist, vähendama haigestumisriski ning kaitsma ennast ja oma lähedasi. Seda soovi võivad õhutada lähisugulaste korduvad pärilikud haigused, tekitades palju küsimusi meie enda tulevase riski kohta ühe või teise päriliku haiguse tekkeks.

Pärilike haiguste geneetilise eelsoodumuse uuringus testitakse 34 järgmist haigust:

ImmuunsussüsteemVananevad haigusedSüdame-veresoonkonna haigusedOnkoloogilised haigusedÜldine tervisSilmade haigus
1.Süsteemne erütematoosluupus7.Alzheimeri tõbi10.Intrakraniaalne aneurüsm15.Põievähk24.Rasvumine35.Primaarne avatud nurga glaukoom
2.Grace'i haigus8.Osteoporoos11.Kodade virvendusarütmia16.Rinnavähk (naistel)25.Auraga migreen36.Eksfoliatiivne glaukoom
3.Tsöliaakia9.Reumatoidartriit12.Südamereuma17.Pärasoolevähk26. 1. tüüpi diabeet
4.Sclerosis multiplex13.Perifeersete arterite haigus18.Basaalrakuline kartsinoom27. 2. tüüpi diabeet
5.Psoriaas14.Venoosne trombemboolia19.Maovähk28.Sapipõie kivid
6.Alopeetsia (meeste tüüpi kiilaspäisus)20.Kopsuvähk29.Suhkru imendumine
21.Eesnäärmevähk (meestel)30.Foolhappe ainevahetuse häire
22.Melanoom31.Vajadus vitamiini B6 järele
23.Rinnavähk (meestel)32.Vajadus vitamiini B12 järele
33.Vajadus vitamiini D järele
34.Laktoositalumatus

Uusimat teaduslikku tehnoloogiat kasutades uuritakse ja analüüsitakse teie DNA üksikute nukleotiidide polümorfisme (SNP-sid). Need andmed paljastavad hulgaliselt teavet, mida kasutatakse teie ühe või teise päriliku haiguse riski kindlakstegemiseks ja kõik see võimaldab teil oma äsja omandatud teadmisi tervislikumate eluviiside valikul rakendada.

See on isikupärastatud terviseülevaade – see on kirjutatud teie geenidesse

Kui soovite oma elukvaliteeti parandada, tehes paremaid otsuseid, siis see uuring on teie jaoks. Tänapäeval kulub ilusa keha kultuse järgimisel palju aega ja raha dieetidele ja jõusaalidele, kuid üliolulise teabe hankimine selle kohta, mida teie geenid võivad paljastada, on palju olulisem investeering tulevikku. Teades, milline teave on kodeeritud teie DNA-sse ja milline on teie geneetiline eelsoodumus teatud pärilikele haigustele, aitab teil planeerida regulaarseid tervisekontrolle ja mõista paremini, millised elustiili muutused on teie jaoks vajalikud.

Seda testi on väga lihtne teha ja DNA proovikomplekt võidakse saata mistahes kohta Leedus. Vajame teilt vaid lihtsat põse siseküljelt võetud proovi, mille võtate aplikaatori abil, kasutades meie DNA proovikomplekti. Kõik, mida vajate DNA proovide kogumiseks, on komplektis olemas, sealhulgas ettemakstud tagastusümbrik. Lihtsalt tagastage meile DNA proov ja teile saadetakse e-posti teel 33-leheküljeline aruanne 19–21 tööpäeva jooksul. Tehke oma parema ja tervema tuleviku nimel otsused juba täna!

DNA analüüs tehakse kõrgeima rahvusvahelise standardi ISO 17025 järgi geeniuuringute laboris.

DNA terviseuuringud ja geneetiline nõustamine

Haiguste geneetilise eelsoodumuse tulemused tuleb arst-geneetikuga läbi arutada. Seetõttu soovitame tungivalt pärast tulemuste kättesaamist konsulteerida geneetikuga.

Geneetikuga peaksite konsulteerima ka enne selle testi tegemist. Spetsialist võib soovitada edasisi meetmeid haiguse ennetamiseks. Aruanne sisaldab ka visuaalseid elemente ja kergesti mõistetavaid diagramme, mis näitavad iga uuritud haiguse kohta haigestumise riski, kas see on madal, keskmine või kõrge.

Geneetikateadus hõlmab paljusid valdkondi: sealhulgas bioloogiat, geneetikat, õendust, psühholoogiat; rahvatervishoidu ja sotsiaaltööd. Teie geneetik aitab teil tulemusi paremini mõista. Haiguste geneetilise eelsoodumuse tulemused ei ole selged ja selleks, et teie elu tõesti oluliselt muuta, mõista, mida teie geneetiline eelsoodumus tegelikult tähendab ja kuidas saate oma tervist parandada, on vajalik spetsialisti järeldus. Lisaks elustiilimuutustele ja toitumisele võib spetsialisti konsultatsioonist saada infot ka peres oleva riski, pärilike tegurite ja tagajärgede kohta ning kuidas kõige paremini saavutada tervislikum eluviis

Tulemuste kohta

Selle testi üksikasjalik aruanne ei hinda mitte ainult teie geneetilist eelsoodumust testitavate haiguste suhtes, vaid hindab ka teie keskmist riski haigestuda konkreetsesse haigusesse võrreldes keskmise riskiga haigestuda konkreetsesse haigusse kogu populatsioonis.
Soovitame alati arutada oma tulemust geneetikuga, kes oskab hinnata ka muid soodustavaid tegureid nagu elustiil, võimlemine või toitumine. Paljude haiguste tekkes mängivad olulist rolli nii teie geneetika kui ka väliskeskkonna tegurid, mistõttu on väga oluline võtta ühendust spetsialistidega, kes teie geenitulemuste põhjal suudavad need kokku võtta ja teha lõplikud järeldused.

Näidisaruanne geneetilise eelsoodumuse kohta 34 haiguse suhtes

Shopping Cart