Privaatsuspoliitika

Me ei müü ega jaga teie isikuandmeid kolmandate isikutega. Isikuandmeid võib esitada ainult järgmistel juhtudel: vastuseks politsei ja ametiasutuste teabenõudele; pettuse või võltsimise ärahoidmiseks seaduse, määruse, kohtukutsega või kohtumäärusega.

Interneti kaudu saadud isikuandmete turvalisuse ja konfidentsiaalsuse tagamiseks kasutame andmeedastusvõrke, mis on kaitstud standardsete tulemüüride ja paroolidega, mis on selle tegevuse jaoks kohustuslikud. Oma isikuandmete haldamisel kasutame vahendeid, mis on mõeldud selle teabe kaitsmiseks nii palju kui võimalik kadumise, väärkasutuse, volitamata juurdepääsu, avalikustamise, muutmise või hävitamise eest. Kuigi me ei suuda tagada, et andmeid ei kaotata, kuritarvitataks või muudetaks, püüame vältida selliseid ebameeldivaid olukordi.

Need andmekaitsepõhimõtted kehtivad ainult meie veebisaidile, kuid mitte kolmandate isikute saitidele. Me võime pakkuda linke teistele saitidele, mis meie arvates võivad meie külastajaid huvitada.

Kui teil on küsimusi või tunnete, et meie tegevus ei vasta andmekaitse põhimõtetele või kui soovite meile pakkuda soovitusi või kommentaare, mis võiksid parandada meie veebisaidi privaatsuspoliitika kvaliteeti, palun kirjutage aadressile info@easydna.ee

Shopping Cart