Testimine

Testimine
Isadustest
Isadustest aitab määrata, kas mees on lapse bioloogiline isa. Kõik inimesed pärivad geneetilise koodi ehk DNA oma bioloogilistelt vanematelt. DNA testi käigus võrreldakse lapse DNA struktuuri väidetava isa DNA struktuuriga, et saada kinnitust, kas laps ja väidetav isa on bioloogiliselt seotud või mitte.

DNA testi tulemus on kas välistus (väidetav isa ei ole lapse bioloogiline isa) või kinnitus (väidetav isa on lapse bioloogiline isa). Isadustesti positiivse vastuse garanteerib laboratoorium vähemalt 99,9..% täpsusega ja negatiivse tulemuse 100,00% täpsusega. Testi kättesaamisel kogutakse vähemalt kahe osapoole (isa ja laps) või kolme osapoole (isa, laps ja ema) DNA proovid. Ema DNA proovi lisamine on soovitatav, kuid mitte kohustuslik. Testi tulemus saadetakase Teie poolt sisestatud e-posti aadressile.

Õdede ja vendade vaheline test näitab tõenäosust, et millisel määral on testitavad omavahel bioloogiliselt seotud. Õdede ja vendade vaheline test pakub lihtsa võimaluse sugulussidemete testimiseks kui väidetav isa pole kättesaadav DNA proovide võtmiseks.

Vanavanemate test võimaldab välja selgitada lapselapse ja vanavanema bioloogilist seotust. Vanavanemate DNA test on kasulik näiteks sellistel juhtudel kui lapse bioloogilistelt vanematelt ei ole võimalik DNA proove võtta.

Laboratoorium

Kõik DNA testid viiakse läbi USA Endeavor DNA geneetilise testimise laboris. Endeavor DNA on praegu üks suurimaid geneetiliste uuringute laboratooriume USA. Endeavor DNA teenuste kvaliteet on sertifitseeritud nii ISO / IEC 17025: 2005 kui ka AABB akrediteeringuga.

Maksevõimalused
Tasumine netipangas – Tellimuse eest tasutakse kohe peale ostu kasutades pangalinki Paysera.

Krediitkaart.

Pangaülekanne – Eraldi kokkulepe, palume meid sellest teavitada aadressil info@easydna.ee

Toote tagastamise õigus
Tellijal on õigus põhjust avaldamata 14 päeva jooksul tellitud kauba kättesaamisest lepingust taganeda ning kaup ümber vahetada või tagastada. Lepingust taganemise korral peab tellija kauba tagastama viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul. Palume sellest teavitada aadressil info@easydna.ee

DNA testimiseks vajaliku komplekti sisu
Vatitikud proovide võtmiseks
Ümbrik iga testitava isiku jaoks, kuhu panna DNA proovidega vatitikud
Juhend ja nõusoleku dokument
DNA proovide tagastamise ümbrik (makstud vastus)

0
    0
    Teie ostukorvi
    Teie ostukorv on tühiTagasi poodi