Privaatsuspoliitika

Turvalisus

 

Me mõistame oma klientidega seotud andmete konfidentsiaalsuse tähtsust. Meie ettevõte kaitseb oluliselt oma klientide konfidentsiaalsust ja tagab selle kogu DNA testimise käigus. “DNA Test” väärtustab usaldust ja tagab klientide privaatsuse ja turvalisuse. See lehekülg kirjeldab meetodeid, mida me kasutame isikuandmete turvalisuse tagamiseks.

 

Termin “isikuandmed” sisaldab järgmist teavet: teie nimi, sünniaasta, e-post. e-posti aadress, postiaadress või telefoninumber. See on teave, mida saab kasutada teie identiteedi tuvastamiseks. Me ei edasta ega müü kolmandatele isikutele, kes ei ole Kliendi tehinguga seotud, konfidentsiaalsed või Kliendi isikuandmed, välja arvatud seaduses või juhul, kui teie nõusolek on antud.

 

Enamikel juhtudel võite meie veebisaidi anonüümselt külastada, ilma et teavitaksite meid oma identiteedist. Töötleme teie isikuandmeid konkreetsetel eesmärkidel ja kasutame neid ainult meie teenuste osutamiseks. Me kaitseme teie andmeid vastavalt kõikidele kehtivatele aruandlus- ja dokumentide säilitamise seadustele ja eetikale.

 

Privaatsuspoliitika

 

Me ei müü ega jaga teie isikuandmeid kolmandate isikutega. Isikuandmeid võib esitada ainult järgmistel juhtudel: vastuseks politsei ja ametiasutuste teabenõudele; pettuse või võltsimise ärahoidmiseks seaduse, määruse, kohtukutsega või kohtumäärusega.

 

Interneti kaudu saadud isikuandmete turvalisuse ja konfidentsiaalsuse tagamiseks kasutame andmeedastusvõrke, mis on kaitstud standardsete tulemüüride ja paroolidega, mis on selle tegevuse jaoks kohustuslikud. Oma isikuandmete haldamisel kasutame vahendeid, mis on mõeldud selle teabe kaitsmiseks nii palju kui võimalik kadumise, väärkasutuse, volitamata juurdepääsu, avalikustamise, muutmise või hävitamise eest. Kuigi me ei suuda tagada, et andmeid ei kaotata, kuritarvitataks või muudetaks, püüame vältida selliseid ebameeldivaid olukordi.

 

Need andmekaitsepõhimõtted kehtivad ainult meie veebisaidile, kuid mitte kolmandate isikute saitidele. Me võime pakkuda linke teistele saitidele, mis meie arvates võivad meie külastajaid huvitada.

 

Kui teil on küsimusi või tunnete, et meie tegevus ei vasta andmekaitse põhimõtetele või kui soovite meile pakkuda soovitusi või kommentaare, mis võiksid parandada meie veebisaidi privaatsuspoliitika kvaliteeti, palun kirjutage aadressile info@easydna.ee

0
    0
    Teie ostukorvi
    Teie ostukorv on tühiTagasi poodi